وزارت دفاع سه شیفته برای عراق سلاح تولید کرد

     
قاسم سلیمانی، در ۱۹تیر (۱۰ژوییه)، گفت: «ابو مهدی فرمانده حشدالشعبی توانست کلید درب انبارهای تسلیحات ايران را در خدمت خودش بگیرد… در همین نیروی هوایی سپاه تنها اسکادران جنگنده‌های سوخو به‌محض درخواست عراق در خدمت این کشور قرار گرفت و هزاران تن سلاح از طرف ایران در خدمت آنها داده شد. خامنه ای همواره تأکید داشت دولت… از هر گونه کمکی به… عراق دریغ نکند و بر همین اساس وزارت دفاع ایران به‌صورت سه شیفت برای عراق سلاح تولید و به آنجا ارسال کرد».

سلیمانی افزود: «نیروهای حزب‌الله لبنان نقش بزرگی در پیروزیهای عراق و سوریه داشتند… حزب‌الله لبنان بود که شهدای زیادی داد و همه تجربه خود را در اختیار حشد‌الشعبی قرار داد. من دست سیدحسن نصرالله… را می‌بوسم.. امروز ارتش عراق به سمت یک ارتش حزب‌اللهی در حال حرکت است».
متعاقباً روحان به این‌که اقتصاد ایران را در خدمت جنگ‌ در عراق و سوریه قرار داده گفت: «ما در سخت‌ترین شرایط اقتصادی به ملت عراق و سوریه کمک کردیم… حقوق و سلاح همین افراد را چه کسی تأمین می‌کند؟ تمام سلاحی که عراق… نیاز داشت و پول آن را چه کسی در شرایط تحریم تأمین کرد؟ در مورد سوریه نیز همین طور. بخش اقتصادی کشور آن را تأمین می‌کند… کار عظیم و بزرگی در دولت یازدهم انجام شد» (خبرگزاری فارس – ۲۰تیر).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s