✔️ سیامک میرزایی دوازده روز است که برای حداقل حقوق قانونی خود به عنوان یک زندانی سیاسی دست به اعتصاب غذا زده است.
@shahrvandyar

او چه می‌خواهد؟
✔️ او تنها می‌خواهد که در روند پرونده‌اش کارشکنی‌ نکنند. او می‌خواهد که نواقص پرونده‌اش تکمیل شود تا برای برگزاری دادگاه تجدید نظر پرونده‌اش ناقص نباشد.

آیا این خواسته‌ی زیادی‌ست؟
✔️ سیامک میرزایی اعلام کرده است که تا دستیابی به خواسته‌هایش دست از اعتصاب غذا نخواهد کشید.
✔️ طی روزهای گذشته در دو مرحله، ریاست زندان اوین، سیامک میرزایی را به دفتر خود فراخوانده و با وعده مساعده از وی خواسته بود که به اعتصاب اعتراضی اش پایان دهد.
✔️ یک منبع مطلع از وضعیت آقای میرزایی در گفتگویی گفت: “در طی این مدت که آقای میرزایی در اعتصاب غذا به سر میبرند، دچار افت فشار خون و کاهش ورزن شده اند. وزن این زندانی قبل از آغاز اعتصاب غذا ۷۷ کیلوگرم بوده است که در طی این مدت به ۶۷ کیلوگرم کاهش پیدا کرده است .
✔️ این منبع مطلع در ادامه گفت: “در پی کاهش افت فشار خون و کاهش وزن آقای میرزایی، وی درخواست پزشکان مبنی بر تزریق سرم غذا را رد کرده است.”
✔️ سیامک میرزایی با محدود کردن تغذیه خود به آب، اعتصابش را به پیش می برد و درخواست مسولین مبنی بر استفاده از قند، نمک و سایر مایعات را رد کرده است.”
✔️ گفتنی است، طی چند روز گذشته در پی پیگیری و مراجعه خانواده میرزایی به شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران، مسولین اعلام بودند که کماکان پرونده و مستندات پرونده از دادگاه بدوی ارسال نشده و پیگیر برگزاری جلسه دادگاه در اوایل هفته جاری هستند، که مشخصا تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s