FarzadNayebgharib, ارسال کننده فرزاد نایب غریب

ناطق نوری: روش‌های تند در زمینه رعایت حجاب جواب نداده

FacebookTwitterGoogle+BalatarinPrintEmailShare

علی‌اکبر ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید زنان باید قوانین اسلام درباره حجاب را رعایت کنند اما او با روش‌های تند در زمینه حجاب که «جوابی نداده و نمی‌دهد»، مخالف است.

علی‌اکبر ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: خانم‌های بی‌حجاب قلب‌هایشان، قلب‌های درستی است و تنها تربیت نادرست بوده است.

علی‌اکبر ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: خانم‌های بی‌حجاب قلب‌هایشان، قلب‌های درستی است و تنها تربیت نادرست بوده است.

علی‌اکبر ناطق نوری، پنج‌شنبه شب ۲۵ خرداد در مراسم شب قدر، سخنان همیشگی مسئولان جمهوری اسلامی درباره حقوق زنان را تکرار کرد و گفت «اسلام برای زن بالاترین مقام را قائل است» و «اگر به زن می‌گوید خودت را حفظ کن» برای او «عزت» قائل است.

او در همین حال افزود: «البته من با روش‌های تند مخالفم که جواب نداده و نمی‌دهد.»

ناطق نوری که به تازگی از ریاست بازرسی دفتر رهبر جمهوری اسلامی استعفا داده درباره زنان بی‌حجاب گفت: «این خانم‌ها قلب‌هایشان، قلب‌های درستی است و تنها تربیت نادرست بوده است و گرنه، با زبان نرم می‌شود تغییر ایجاد کرد اما آن‌ها نیز خودشان باید متوجه باشند که عامل معصیت دیگران نشوند.»

علی‌اکبر ناطق نوری از منتقدان دستگاه قضایی جمهوری اسلامی به ریاست صادق لاریجانی و از حامیان حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران است و به لحاظ فکری از نزدیکان، علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید شورای تشخیص مصلحت نطام به‌شمار می‌رود.

FacebookTwitterGoogle+Balatarin

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: