🔴 استعفای زنجیره ای و زودهنگام معاونان قالیباف و سکوت شهردار
▪️جناب آقای #قالیباف! به شهادت حکیمی پور عضو فعلی شورای شهر تهران معاونین شما در این روزها یکی پس از دیگری در حال استعفا و گریز هستند. در حالی که هنوز حدود دو ماه و نیم به پایان دوران شهرداری شما و شورای شهر تهران مانده است.
▪️معاونین شما در طول دوازده سال حکمرانی تان در شهرداری تهران مرتکب تخلفات فراوانی شده اند و به اعتراف چندین نفر از اعضای شورای شهر، در این سالها قانون را با امر و اراده شخص شما دور زده اند.
▪️در خبرها خواندم یکی از معاونین شما در راه کاناداست و تعدادی هم دارند چمدان هایشان را می بندند.قصد عقده گشایی ندارم اما بنا دارم با شعار اصلی خودتان در ایام انتخابات درباره شما و اطرافیانتان قضاوت کنم. حال شما بفرمایید حلقه مدیران و منتسبان شما درشهرداری تهران از دسته ٩۶ درصدی هایند یا ۴ درصدی ها؟
▪️ مدیری که با تغییر ترکیب ۲۱ نفره شورای شهر تهران چنان احساس خطر کرده که فرار را بر قرار ترجیح داده ، واقعا از کدام دسته است؟ و اساسا چرا منتظر پایان دوران صدارت شما بر شهرداری و اتمام دوره چهارم شورای شهر تهران نمانده و استعفا داده است؟
▪️ اگر کاسه ای زیر نیم کاسه معاونین و منصوبان شما نیست چرا به روال بیشتر مدیران اجرایی در نظام جمهوری اسلامی منتظر نمی مانند که یا برای دوره بعد ابقا شوند یا لااقل از خدماتش تجلیلی به عمل آید و آبرومندانه میزهای مدیریت شان را ترک کنند؟

استعفاي دسته جمعي معاونين قاليباف از شهرداری تهران!!!


روحانی مدیا: علیرغم آنکه شهردار تهران در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری هواداران حسن روحانی را قشری چهاردرصدی از متخلفین مالی کشور عنوان کرده بود، امروز و در پی قطعی شدن نتایج انتخابات شورای شهر تهران، شنیده می شود معاونین و نزدیکان قالیباف قصد دارند یک به یک از مسئولیت های خود در شهرداری استعفا دهند تا دچار حسابرسی های شورای شهر جدید نشوند!

با اینکه سه ماه دیگر از مسئولیت شورای شهر فعلی تهران باقی مانده، شنیده ها حاکی است عیسی شریفی معاون امور مناطق و قائم مقام قالیباف در جلسه شورای شهرداران مناطق تهران که صبح امروز پشت درهای بسته تشکیل شده، استعفای خود را از این مسئولیت عنوان کرده است.

در پی مشخص شدن نتیجه انتخابات شوراها که برخلاف میل تیم مدیریتی قالیباف، از اعضای جدید و از طیف اصلاح‌طلبان می باشند، به نظر می رسد دومینوی استعفا و فرار از مسئولیت در شهرداری تهران آغاز شده تا در دوره جدید راه بر حسابرسی از تخلفات شهرداری تهران در یک دهه اخیر توسط شورای شهر اصلاحات، بسته شود. در همین ارتباط شنیده ها از استعفای سایر معاونین و نزدیکان شهردار تهران خبر می دهد که از آن جمله می توان به استعفای قریب الوقوع امانی، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران اشاره کرد.

اکنون سوال اساسی اینجاست: جریانی که مدعی بود با چهاردرصدی زالوصفت مبارزه می کند، چرا در آستانه تغییر شورای شهر و قوت گرفتن احتمال بازرسی و حسابرسی شفاف از مجموعه تحت مدیریت خود، اینقدر برآشفته ..عجولانه به دنبال راه فرار می گردد؟/ زهتاب

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s