🔴 متن پیام حمایت مهندس #محمد_هاشمی_رفسنجانی از دکتر #روحانی 

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و فهیم ایران

این روزها برای خلق حماسه‌ای دیگر بر مبنای عقلانیت، خردورزی و تداوم راه و اندیشه‌های مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که تمام زندگی، عمر و آبروی خویش را برای اعتلای ایران اسلامی و رفاه مردم صرف کردند، آماده می‌شویم. ولی متأسفانه شاهدیم که بدخواهان و دلواپسان با شعارهای توخالی و عوام‌فریبانه و رفتارهای غیراخلاقی برای ممانعت از تحقق این مهم تلاش می‌کنند. 

آنان سعی دارند تا با ارائه آمارهای ساختگیِ نادرست و وعده‌های بدون پشتوانه و برخلاف قوانین جاری کشور، فهم و شعور مردم را به بازی گرفته و از تداوم اندیشه‌هایِ اعتدالی و خردمندانه دولت یازدهم جلوگیری کنند.

اینجانب به عنوان نزدیکترین فرد در سال‌های اخیر که در کنار حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بوده‌ام، شهادت می‌دهم ایشان نجات کشور از جنگ، تروریسم و تنش‌های سیاسی – اجتماعی را در تداوم خط مشی اعتدال و عقلانیت می‌دانستند که در شرایط امروز آقای دکتر حسن روحانی بهترین گزینه برای ادامه و تحقق این هدف می‌باشند.

اکنون که متأسفانه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در میان ما نیستند از همه ملت شریف ایران دعوت می‌کنم که در روز 29 اردیبهشت ماه همه با هم پای صندوق‌های رأی حاضر شده و با انتخاب دکتر حسن روحانی حماسه‌ی جدید دیگری خلق و دلواپسان را ناامید و ثابت کنیم که ملت هوشیار ایران، بار دیگر فریب شعارهای توخالی و بدون پشتوانه را نخواهد خورد.    انشاءالله

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s