صداوسیما برای تبلیغ فیلم‌ها هر روز یک خط قرمز جدید تعریف می‌کند

https://iranwire.com/fa/news/tehran/21382

استان وایر- جامعه صنفی تهیه‌کنندگان با گلایه از صداوسیما اعلام کرد که حمایت از سینمای ایران حمایت از تولید ملی است. در بیانیه منتشر شده از سوی جامعه صنفی نسبت به خط قرمزهای جدید برای تبلیغ محصولات سینمایی ایران در صدا و سیما اعتراض صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه جامعه صنفی تهیه‌کنندگان که برای ایلنا ارسال شده؛ به شرح زیر است:

«به نام تغییر دهنده دلها و دیده‌ها

سینمای ایران سینمائی ست که توانسته بر مرتفع‌ترین قله‌های سینمایی جهان بایستد و نماینده‌ای شایسته برای کشوری باشد که سالهاست مرکز توجه قدرت‌های بزرگ جهان است.

سینما پرچمدار فاخرترین و ارزشمندترین آثار فرهنگی دنیای امروز است و مخاطب این فرهنگ عموم مردم جامعه … خوب می‌دانیم رسانه‌ای که با سرمایه ملی و بودجه عمومی اداره می‌شود، رسالتش ارتقا و تکثیر فرهنگ برای همه‌ ملت و عموم مردم است، جای تبعیض و اینکه هر روز خطوط قرمزی جدید را برای همراهی تلوزیون و سینما تعریف کنیم  باید دست هم را گرم بفشاریم وفراموش نکنیم تبلیغ سینما و فیلم‌های سینمای ایران حمایت بی‌چون و چرا از تولید ملّی و داخلی‌ست. چراکه در سال‌های اخیر حمایت از تولید ملی و داخلی همواره مورد تأکید و اهمیّت از سوی مقام معظم رهبری بوده و هست. برای فیلم‌های اکران نوروزی یا تبلیغ نداشتیم و اگر در مواردی هم داشتیم کم بود و دیر هنگام..! با تمام این شرایط جبری …

حضور گسترده و پرشور مردم عزیز در در ایام نوروز در سینماها می‌ستائیم، این حضور سرشار از شوق تعبیری روشن از همدلی و مهربانی بود که قدردان آن هستیم.

جا دارد از همکاری، حضور و میزبانی سینماداران گرامی و دست‌اندرکاران سینماها که سانسهای فوق‌العاده آنها تا نیمه شب و حتی در بعضی از موارد تا دم صبح  ادامه داشت تشکر و قدردانی ویژه را داشته باشیم.

دست در دست هم دهیم به مهر که رونق وسربلندی سینمای ایران باعث عزّت و مدال افتخارش بر گردن همه‌ ایران و ایرانی‌ست.»

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s