ضرب و شتم عیسی سحرخیز از سوی نیروهای امنیتی در بیمارستان

https://iranwire.com/fa/news/tehran/21166

استان وایر- به گزارش وبسایت کلمه مأموران امنیتی به اتاق عیسی سحرخیز در بیمارستان مراجعه کرده و ضمن تفتیش وسایل وی اقدام به ضرب و شتم این زندانی سیاسی نیز نموده‌اند.

عیسی سحرخیز که برای سپری کردن مراحل درمان تحت تدابیر امنیتی در بیمارستان قلب نگهداری می‌شود، صبح روز گذشته، پس از یورش مأموران به اتاق وی جهت تفتیش وسایل، از سوی این مأموران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هم‌اکنون در وضعیت نامساعدی به سر می‌برد.

در این گزارش آمده است:« ساعت پنج و نیم صبح ، یکی از افراد کادر سازمان زندان‌ها به همراه دو سرباز به اتاق عیسی سحرخیز در بیمارستان قلب، برای تفتیش وسایل وی رفتند. در این تفتیش که در حالت غیرعادی و وحشیانه‌ای صورت گرفته‌است، عیسی سحرخیز ابتدا از تخت به زیر افتاده و پس‌ازآن نیز به دلیل پیگیری دلیل این رفتار از سوی مأموران مورد ضرب و شتم آنان قرار گرفته است.وی در حال حاضر زیر دستگاه اکسیژن است و اوضاع جسمی مناسبی ندارد.»

در آخرین روزهای شهریورماه سال جاری عیسی سحرخیز، روزنامه‌نگار و زندانی سیاسی، از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ۲۱ ماه زندان محکوم شد. پیش از آن او در دادگاه بدوی به دو سال حبس بابت توهین به رهبری و یک سال حبس به اتهام تبلیغ علیه نظام محکوم شده بود.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s